اندود کاری ساختمان

اندود کاری در ساختمان به معنی پوشش سطح است . که برای انجام این پوشش ما نیاز به ملات داریم . که این ملات میتواند ترکیب آب و ماسه و سیمان باشد . 
در نظر داشته باشید که فروشگاه  ملاتینو (ملات مصالح مدرن)عرضه کننده انواع ملات اندود کاری با نام ملات آستر و زبره میباشد . 

که این ملات آماده پودری در پاکت های 35 کیلوگرمی به صورت خرده فروشی و عمده به فروش میرسد . 

برای استفاده از این ملات آماده پودری میتوانید آن را با مقداری آب که روی بسته بندی درج شده مخلوط کنید و روی سطح را یا با ماله یا پاششی به سطح کار بکشید . 

ملات اندود کاری ملاتینو در دو رنگ سفید و خاکستری تولید میشوند . و در 5 مدل R509   , RF406  , RF506 , R415, R515

برای آشنایی بیشتر با محصولات اندود کاری نمای بیرونی و داخلی کلیک کنید . 

 

ملات آستر و زبره

انواع اندود کاری

اندود کاری داخلی و خارجی از جمله انواع اندود کاری میباشد . برای مثال اندود کردن دیوارهای چاهک آسانسور یا قسمت هایی از سازه که نیاز به نماسازی ندارد . میتوان از اندود داهلی استفاده کرد . 
اندود خارجی هم که برای نماسازی به صورت دستی یا ماشینی قابل اجرا است . 

که بر روی آجر و دیوار و بلوک aac هم قابل اجرا است . 

 

هزینه اندود کاری : هزینه اندود کاری به مرحله اجرای آن و نوع اندود کاری وابسته است. هزینه اجرای لایه آستر با رویه متفاوت است. عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت اندودکاری ، نوع ملات مورد استفاده در اجرای آن می باشد. در برآورد هزینه ها باید دستمزد استادکار را نیز مدنظر قرار داد. متراژ کار عامل دیگر تاثیرگذار بر هزینه اندود کاری می باشد.

ملات اندود آستر زیر سازی سفید هبلکس مدل بن ملات R509 پاکت 35 کیلوگرمی برای اندود کردن نمای بلوک aac  یا همان بلوک هبلکس است . همچنین چسب بلوک هبلکس مدل TL360  سفید برای چسباندن بلوک هبلکس است . 

اندود سیمانی چیست ؟

اندود سیمانی تخته ماله ای این نما در دو لایه به اجرا در می آید: آستر و تخته ماله.
لایه آستر بر روی دیوار بلوک سیمانی یا آجری گری (آجر فشرده بدون بندکشی) با ملات ماسه سیمان به نسبت 5 به 1 و به ضخامت متوسط ۲ سانتی متر اجرا می­شود.
لایه تخته ماله با ضخامت نیم سانتی متر به وسیله تخته ماله همراه با کمی آب و با ملات ماسه، سیمان، پودر سنگ و خاک سنگ روی لایه آستر اجرا می­شود.

دقت شود که در این نوع اندود کشی احتمال ترک خوردن زیاد است . اما در ملات اندود های ملاتینو با توجه به ترکیباتی که در این ملات استفاده شده از ترک خوردگی جلوگیری میکند . 

اندود کاری

اندود پلاستر نهایی نمای خارجی و داخلی و همچنین اندود نهایی نمای خارجی رنگی از جمله ملات های آماده نمای رنگی پلیمری ملاتینو هستند .  

ملات-آستر-و-زبره-ملاتینو

اندود کاری با ملات آستر و زبره ملاتینو

پیشنهاد ملاتینو برای مدیریت هزینه و بالا برد سرعت اندود کردن و جلوگیری از پرتی مصالح استفاده از ملات اندود آستر و زبره ملاتینو میباشد . برای گرفتن اطلاعات بیشتر از این محصولات با شماره 09900800515 تماس حاصل نمائید . 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.