بتونه پانل سیمانی

بتونه پانل سیمانی

ملاتینو فروشنده ملات بتونه سمنت برد است . که این محصول یکی از محصولات کارخانه بن ملات می باشد . که در پاکت های 25 کیلوگرمی عرضه میشود . 

برای گرفتن اطلاعات مربوط به این محصول میتوانید با شماره های شرکت که در قسمت ارتباط با ملاتینو  است تماس حاصل نمائید . 

بتونه پانل سیمانی

به صورت کلی دو روش  برای پوشش سطح اجرا شده توسط صفحات گچ یا سیمانی وجود دارد .

 

روش اول درزبندی پانل سیمانی است در این روش با استفاده از نوار درزگیر یا تیپ توری به عرض 5 سانتی متر ابتدا محل درز مسلح گردیده و سپس به وسیله بتونه پایه سیمان و یا گچ محل درز به عرض حدود 20 تا 40 سانتی متر پوشش داده می شود .

 

 

خرید مارموریت سمنت برد از ملاتینو .

 

 

روش دوم که با استفاده از مش فایبر گلاس یکپارچه انجام میشود . در این روش بر روی کل سطح مش فایبر گلاس با عرض یک متر اجرا می شود و سپس تمامی سطح به وسیله پلاستر پایه سیمان مخصوص پوشش داده می شود . مزیت استفاده از این روش علاوه بر مقاومت بیشتر به خاطر مسلح شدن کل سطح ، تمیزی کار و بدون موج بودن آن است .

 در اجرای فایبر سمنت طرح چوب نیازی به استفاده از بتونه سمنت برد نمی باشد زیرا فایبر سمنت طرح چوب یا به صورت کرکره ای اجرا می شود و یا به صورت درز نمایان، که در هر دو صورت نیاز به استفاده از بتونه فایبر سمنت برد نمی باشد.

 

ملات آستر و زبره ملاتینو که مناسب برای اندود کاری برروی دیوار های داخلی و خارجی ساختمان که  از جنس سفال ، آجر ،بلوک سیمانی و بلوک AAC  و چاهک های آسانسور ،پارکینگ و سطوحی که نیاز به نماسازی ندارند به کار میرود .

بتونه مارموریت

بتونه فایبر سمنت برد مخصوص درزگیری انواع پانل سیمانی ، فایبر سمنت ، سمنت برد ، آکواپنل و سایر ورق های سیمانی می باشد. همچنین این بتونه بعنوان بتونه ماستیک برای پوشش کل سطح (اندود کل سطح) فایبر سمنت برد و یا آکواپنل کناف نیز استفاده می گردد.

 

ملات اندود درزبندی و ماستیک آکواپنل بن ملات مدل TP202 خاکستری وTP212 سفید یک ملات پایه سیمانی است . که برای درزبندی پنل های سیمانی نازک آکواپنل و همچنین برای ماستیک کردن کل سطج به کار می رود . این اندود قابلیت اجرای دستی و ماشینی را نیز دارد .

 

 

بتونه-فایبر-سمنت-برد-ملاتینو

خرید فایبر سمنت برد از ملاتینو با قیمت کارخانه

بتونه آکواپنل

بتونه-فایبر-سمنت-برد

اگر از بتونه های نامناسب جهت درزگیری فایبر سمنت استفاده شود ممکن است پس از قرار گرفتن در فضای خارجی بر اثر عوامل جوی ، محل درزها دچار ترک خوردگی شود. همچنین نحوه اجرا تاثیر بسیار زیادی در کیفت سطح نهایی کار دارد. اگراجرای بتونه درزگیری بصورت اصولی انجام شود و از بتونه مناسب نیز استفاده گردد سطح کار بدون هیچگونه ترکی خوردگی باقی خواهد ماند. توجه داشته باشید که حتما از نوار مش جهت درزگیری فایبر سمنت برد استفاده گردد.

بتونه مارموریت ترکیبی از سیمان و الیاف مخصوص می باشد که با آب ترکیب شده و به عنوان بتونه درزگیر و همچنین به عنوان لایه نازک کاری در سر تا سر سطح دیوار خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

آماده سازی سطح :
پنل های آکواپنل می بایست کاملا در جای خود ثابت نگه داشته شوند . همچنین سطح آن عاری از گرد و غبار و هرگونه آلودگی دیگر باشد.

روش مصرف برای درزبندی پنل ابتدا روی درزها نوار 5 سانتی متری آکواپنل را قرار داده میشود . و با ماله یک لایه نازک از ملات را آغشته نمایید . تا نوار را پوشش دهد .
روش مصرف برای پوشش سطح : ابتدا ملات را با ضخامت حدود 4 میلی متر روی سطح پهن نمایید . در صورت لزوم با ماله دندانه دار آن را شیار دار نمایید . سپس مش آکوا پنل را روی سطح قرار دهید و مجداد یک لایه 5 تا 3 میلی متری ملات را روی سطح پهن نمایید . و با ماله آن را صاف کنید . پس از صفت شدن ملات ، سطح کار آماده عملیات بعدی می باشد .

 

ملاتینو

شرکت ملاتینو ( ملات مصالح مدرن )عاملیت اصلی کارخانه بن ملات میباشد . کارخانه بن ملات تحت لیسانس شرکت لاهتی فنلاند وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با دارا بودن علامت استاندارد توانسته رضایت بسیاری از مهندسین و سازندگان را به خود جلب کند . در همین راستا قصد دارد . تا با ارائه محصولات خود در 10 گروه 1- گروت صنعتی 2- ملات ترمیمی سازه ای 3-ملات آماده بنایی 4-چسب بلوک 5-ملات آستر و زبره 6-نمای پلیمری رنگی 7-مارموریت و ماستیک درزبندی پنل های سیمانی،آکواپنل،فایبرسمنت 8-انواع چسب کاشی،سرامیک ، پرسلان،استخری،اسلب 9-پودر بندکشی آنتی باکتریال 10-عایق رطوبتی پلیمری (دو جزئی) بتواند درمتنوع بودن محصولات در صنعت ساختمان تحول ایجاد کند .